KURUMSAL

Noya Enerji;

Ocak 2015 yılında 20 yıllık Isıtma Soğutma sektörü tecrübesi ile kurulan, iklimlendirme Sektöründe çeşitli üretici ve ithalatçı markaların Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Organizasyonunu ve sektör tecrübesi ile süreç danışmanlığı hizmetlerini yaygın servis Ağıyla Türkiye’nin her noktasında yürütmektedir.

Noya Enerji;

2015 – Honeywell

2016 – Tpi Europe

2018 – Ferroli Spa

2019 – Bestherm-Ferroli

2021 – Dizayn Kombi

2021 – Hexel Endüstri

2022 – Ariston

Markaları ile anlaşmalar yaparak tüm Türkiye’de Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek Parça Dağıtım süreçlerini yürütmektedir.

Noya Enerji;

Isıtma soğutma ve iklimlendirme sektöründe uzman ekipleri ile konvansiyonel kombi, yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, merkezi sistem kazan ve kat kaloriferi, brülör, gazlı şofben, termosifon, boyler, termoboyler, ısı pompası, duvar ve salon tipi split klimalar, multi split klimalar, oda termostatı ürünlerine 81 ilde 400 yetkili servis noktası ile servis hizmeti vermektedir. İstanbul ve Ankara bölge müdürlüklerinde, yedek parça satış ofisleri ve depoları vasıtasıyla, tüm bu ürünlerin 10.000’i aşkın parçasının tedarik, satış ve lojistiğini gerçekleştirmektedir.

Noya Enerji;

2020, 2021 ve 2022 yıllarında verdiği hizmetle, tüketici memnuniyeti ödülüne layık görülmüş, Bu vesileyle sektörünün önde gelen müşteri odaklı Satış Sonrası Hizmetler şirketi olma vasfını kazanmıştır.